В WhatsApp з’явився аналог «Історій» з Snapchat

У WhatsApp з’явилася можливість встановлювати картинки, відео і гифки як статусу.

У минулому вересні розробники WhatsApp порадували користувачів цікавим оновленням, після якого з’явилася можливість ставити фотографії, відео і GIF-файли в якості статусу. Нововведення було доведено до розуму і скоро стане доступна всім користувачам iOS, Android і Windows Phone.

Нові можливості WhatsApp нагадують «Історії» в Snapchat і Instagram. Ви можете додати эмотикон, текстове послання або малюнок на відео або зображення. Контакти, яким буде надано дозвіл, побачать оновлений статус.

Статус зникне через 24 години без будь-яких маніпуляцій з вашої сторони. Поки він висить, люди зможуть залишати повідомлення до послання. Втім, ви завжди можете відключити можливість коментування всіх або тільки визначених контактів.

Власники компанії розповіли, що введення нової можливості — повернення до первісного призначення WhatsApp — дати користувачам можливість розповісти іншим людям про свої справи одним коротким статусом.

Щоб скористатися новою функцією, знайдіть вкладку «Статус» в WhatsApp. Тут можна подивитися оновлення ваших контактів або поділитися власним. Якщо ви поки не побачили нових можливостей, поновіть програму або дочекайтеся, поки воно оновиться самостійно.

Завантажити QR-Code

WhatsApp Messenger
Розробник: WhatsApp Inc.
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

WhatsApp Messenger
Розробник: WhatsApp Inc.
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

WhatsApp
Розробник: Розробник
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *