В Telegram тепер можна видаляти чужі повідомлення так, ніби їх і не було

Месенджер став максимально конфіденційним.

В останньому оновленні Telegram з’явилася можливість видаляти як свої, так і чужі повідомлення з особистих чатів. Це поширюється на запису будь давності.

Просто знайдіть повідомлення, яке хочете прибрати, і при видаленні виберіть відповідну опцію. Запис тут же зникне з вашого пристрою та пристрою другого учасника листування. Те ж саме можна зробити з цілим чатом.

В Telegram тепер можна видаляти чужі повідомлення так, ніби їх і не було В Telegram тепер можна видаляти чужі повідомлення так, ніби їх і не було

Функція видалення повідомлень з обох сторін з’явилася в месенджері два роки тому. Але раніше вона поширювалася тільки на ваші повідомлення, і тільки на ті, які ви відправили за останні дві доби. Тепер укладати які-небудь домовленості в Telegram не так безпечно — доведеться робити скріншоти чатів.

Це не всі зміни. В налаштуваннях приватності з’явилася можливість вибрати, чи будуть ваші повідомлення включати посилання на ваш аккаунт, якщо їх перешлють в інший чат. Таким чином, ніхто не зможе довести, що ви дійсно відправили те чи інше повідомлення.

В настройках з’явився пошук. Через нього можна шукати окремі функції програми і відповіді на часті запитання — правда, поки тільки англійською мовою. Крім іншого, компанія зробила пошук і перегляд emoji, стікерів та гифок зручніше, покращила якість дзвінків і додала підтримку технологій VoiceOver і TalkBack для озвучування тексту з екрану.

Завантажити QR-Code

Telegram Messenger
Розробник: Telegram FZ-LLC
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

Telegram
Розробник: Telegram FZ-LLC
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *