В Spotify тепер можна безпосередньо завантажувати підкасти

Раніше для незалежних подкастер потрібна допомога стороннього дистриб’ютора для розміщення в цьому сервісі. Тепер же все можна робити самому.

У вересні Spotify дозволив інді-музикантів безпосередньо завантажувати свою музику в однойменний сервіс, але розробники не обмежилися цим. Така ж міра була введена і для подкастів — тепер творці розмовних шоу можуть безпосередньо додавати їх в обхід провайдерів і різних майданчиків.

Spotify для подкастер — серйозна загроза для провайдерів, які стоять між самим музичним сервісом і авторами шоу. Тепер не потрібна допомога сторонньої майданчики для розміщення. Щоб залучити більше любителів подкастів в свій сервіс, Spotify також домовився з деякими шоу про ексклюзивні права. Наприклад, зараз тільки в цьому музичному каталозі можна знайти подкасти Ebb & Flow, Unpacked, Showstopper і The Joe Budden Show.

В Spotify тепер можна безпосередньо завантажувати підкасти В Spotify тепер можна безпосередньо завантажувати підкасти

Для авторів передбачена панель керування своїм профілем. Там можна завантажити нові випуски, подивитися статистику прослуховувань і навіть отримати якісь аналітичні дані, які допоможуть поліпшити якість шоу. Спробувати Spotify для подкастер можна на офіційній сторінці сервісу, який зараз знаходиться на стадії бета-тестування. Потрапити в програму подкастера можна за допомогою звичайного облікового запису Spotify.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *