В шкільні роки знущався над хлопцем однокласник. Через 20 років кривдник вирішив, що настав час поговорити

На жаль, багато підлітки стикаються з знущання з боку однокласників і однолітків з тих чи інших причин. Більшість з тих, хто сам жартував над іншими, виростає і забуває про свою поведінку. А хто-то довгі роки мучиться докорами совісті і навіть вирішує вибачитися перед тим, кого ображав в школі.

“Прости мене, якщо зможеш”

Луї Амундсен був вже дорослим чоловіком, які виховують 10-річну доньку. Одного разу дівчинка запитала тата, чи було в його школі таке, що хтось знущався над однокласником? Луї задумався і згадав, що такі випадки мали місце. Більше того, він сам брав участь у знущаннях над однокласником.

Луї був членом шкільної футбольної команди. І разом з приятелями він частенько задирав хлопчика з класу, бо той був маленького зросту і не дуже спортивний. Довгі роки він пам’ятав про свою поведінку, але його мучила совість. А питання дочки змусила його прийняти важливе рішення: вибачитися перед колишнім однокласником.

Минуло вже кілька десятків років після тієї шкільної історії. Але Луї написав у соціальній мережі чоловікові, якого кривдив в школі, слова вибачення.

Той був дуже здивований, адже ніхто з кривдників не оголошувався вже багато років. Але прийняв його вибачення з розумінням, сказавши, що зла ні на кого не тримає.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *