В Samsung Galaxy S6 з’явиться копія сканера Touch ID

Новий флагманський смартфон від Samsung буде поставлятися з сенсорним датчиком відбитків пальців, схожим на Touch ID. Компанія відмовилася від сенсора, який використовувався в Galaxy S5.

За повідомленнями, нова система буде працювати так само, як на смартфонах Apple. Читання відбитка пальця буде проводитися без необхідності робити свайп по кнопці з датчиком. Для цього Samsung збільшить розмір нового флагмана Galaxy S6, щоб вмістити сенсор на кнопку під екраном смартфона.

Користувачі Galaxy S5 відзначали неточність роботи сенсора і необхідність провести пальцем по сканеру ідеально точно, щоб він зміг зрозуміти і запам’ятати відбиток. Навпаки, робота Touch ID відрізняється простотою у використанні і легкістю в освоєнні.

Поки невідомо, хто стане постачальником Samsung для подібного пристрою. Компанії Apple біометричні сканери поставляє компанія Authentec, яка є винахідником цієї технології. Однак, ця компанія не може вести продажу ні з ким, крім Apple згідно з умовами контракту.

Samsung може звернутися до шведської компанії, що поставляє подібні сенсори для компанії Huawei і її смартфона Ascend Mate 7. Це пристрій та робота отримали хороші відгуки від користувачів, так і від експертів.

Як очікується, Galaxy S6 дебютує на виставці в Барселоні вже в березні.

(via)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *