В салоні місця не знайшлося: в Аргентині поліція оштрафувала водія, який віз тещу в багажнику авто

Бразильський Флоріанополіс — це місце, яке щорічно вибирають багато аргентинці, щоб провести там відпустку. Місто гарний тим, що знаходиться недалеко від кордону, що дозволяє знизити витрати і прибути по суші. Флоріанополіс, як і його сусід Кампориу, є одним з найбільш відвідуваних аргентинцями міст, оскільки існує гарне дорожнє сполучення, що дозволяє уникнути витрат на авіаквитки.

Попався

Саме в цьому місті був оштрафований аргентинський турист. Причина — в його авто знаходилося набагато більше людей, ніж дозволено. Зокрема, теща власника автомобіля сиділа в багажнику, поруч з пляжними речами. Представники військової дорожньої поліції заарештували автомобіль після скарги іншого водія. Місцеві ЗМІ повідомили про подію.

Теща водія спробувала прикритися ковдрою і сховатися, коли помітила співробітників поліції. Сім’я пояснила, що таким способом вони хотіли заощадити і тому всі їхали в одній машині. Крім цього, поліцейські виявили в машині дитини, що сидить за межами призначеного місця. В результаті власник транспортного засобу був звинувачений у двох порушення, що загрожують штрафом, і половина сім’ї була змушена продовжити свій шлях на таксі, як вимагали співробітники військово-дорожньої поліції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *