Віртуозна робота з табами — New Tab King

Знову відкрита в браузері вкладка — відмінне місце, для того, щоб допомогти собі і полегшити доступ до потрібних або цікавим сайтів. Але не варто на цьому затримуватися, адже тут можна розмістити посилання на корисні локальні програми.

Саме це і робить плагін для Firefox — New Tab King — крім посилань на найбільш часто використовувані вами ресурси ви отримаєте і посилання на програми, такі як «Блокнот» і «Калькулятор», наприклад, а також список закритих нещодавно сторінок.

Віртуозна робота з табами — New Tab King

Загалом — нічого особливого за теперішніх часів, це роблять майже всі, тому що це логічно. Для мене одкровенням стало вивчення статистики за зверненням до сторінкам. Як ви бачите на ілюстрації, програма зазначає стовпцями частоту відвідування ресурсів. Крім того, вона ще й дозволяє подивитися списки для різного часу доби і глянути, а що ви частіше дивіться ввечері, або над чим смієтеся вранці. Але плагін та сама вибере потрібний список «подивившись на годинник вашого комп’ютера.

Крім невеликої затримки при завантаження я поки не зазначив жодних недоліків у цього «Короля». Зате я усвідомив, що деякі ресурси я явно відвідую частіше, ніж вони того заслуговують. А розуміння — перший крок до виправлення.

New Tab King

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *