В розширенні Skype для Chrome з’явилася інтеграція з календарем, поштою і Twitter

Схоже, що в Microsoft серйозно взялися за удосконалення Skype. Офіційне розширення цього сервісу для Chrome навчився взаємодіяти з поштовими сервісами, календарем і Twitter.

Колись Skype був неймовірно популярний і був практично єдиним доступним рішенням для організації IP-телефонії. З тих пір пройшло багато часу, протягом якого Skype утратив колишню славу.

Однак розробники Microsoft сповнені рішучості відродити популярність Skype. Про це говорить потік новин, пов’язаних з розвитком цього продукту. Зовсім недавно повідомляв вас про появу Skype Lite, а тепер нововведення дійшли до офіційного розширення для Chrome.

Чергове оновлення розширення Skype додало до нього інтеграцію з поштовими сервісами Gmail, Google Inbox і Outlook.com. Тепер ви одним кліком миші зможете додати в лист свої контакти для зв’язку по Skype.

Така можливість з’явилася в онлайнових календарях Google Calendar і Outlook.com. Це дає можливість легко і просто запланувати розмову або відеоконференцію по Skype.

Не менш корисним це розширення може виявитися і для користувачів Twitter. Додайте посилання на свій Skype в будь-яке повідомлення для організації зворотного зв’язку з читачами, проведення веб-семінарів і так далі.

Завантажити нову версію розширення Skype можна в каталозі Chrome Web Store.

Завантажити QR-Code

Skype
Розробник: www.skype.com
Ціна: 0

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *