В популярних антивірусах для ПК виявили лазівки в захисті

Ви повинні були боротися зі злом, а не приєднатися до нього!

Нове дослідження від фахівців з кібербезпеки Rack911 Labs виявило, що 28 відомих антивірусних програм, включаючи Kaspersky, «Захисник Microsoft» і McAfee, мали або досі мають проломи безпеки, які можуть дозволити зловмисникам видаляти файли з комп’ютера віддалено встановлювати шкідливе ПО.

Причому мова йде не тільки про Windows. Багато антивіруси для macOS і Linux роблять комп’ютери не менш уразливими — хакерам потрібно лише використовувати різні підходи залежно від ОС.

В популярних антивірусах для ПК виявили лазівки в захисті

Дослідники відзначають, що для роботи з цим експлойтів зловмиснику все ще потрібно завантажити і запустити на вразливому комп’ютері код (або змусити користувача цього зробити), перш ніж користуватися цим ПК віддалено. Так що мова йде скоріше про інструмент для використання проломи в обхід антивірусного ПО, ніж про спосіб злому як такому.

Rack911 Labs сповістили розробників цього антивірусного ПЗ про існуючу проблему не менше 6 місяців тому. На момент публікації звіту багато розробники (включаючи AVG, F-Secure, McAfee і Zonealarm) вже залатали ці дірки — причому далеко не всі з них афішували це перед користувачами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *