В OS X El Capitan веб-розробники зможуть використовувати Force Touch всередині сайтів

В анонсі нової OS X El Capitan Apple багато часу приділила браузеру Safari. Там з’явилося зручне управління звуком в адресному рядку, стало можливим закріплювати вкладки в лівій частині вікна. Але про багатьох нових функцій на самій презентації розповісти не встигли. Наприклад, про те, що тепер Force Touch підтримується не тільки в додатках, але і на веб-сторінках.

Технологія Force Touch вперше була представлена в новому 12-дюймовому MacBook цієї весни. За допомогою більш сильного натискання на трекпад користувач міг викликати в додатках спливаюче віконце з додатковою інформацією. В «Картах» можна було подивитися докладні дані про те чи іншому закладі, а виділивши слово і застосувавши Force Touch, чоловік дізнавався значення виразу.

В Safari сильне натискання також застосовувалося. Завдяки йому можна було відкривати посилання в режимі попереднього перегляду, не створюючи нову вкладку, шукати місця на карті і так далі. Але у нової OS X Force Touch в браузері приносить ще більше користі. Тепер розробники можуть додавати до об’єктів додаткову анімацію, створювати будь-які тригери при більш сильному натисканні на контент від відвідувача їх сайту. Придумувати сценарії для технології можуть самі веб-дизайнери.

З’явиться оновлений Safari для всіх бажаючих разом з релізом OS X El Capitan восени цього року.

via

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *