В інтернеті його називають двійником Кріса Хемсворта: як виглядає священик зі Швеції з мускулатурою Тора (фото)

Сучасна поп-культура масово тиражує образи супергероїв, будь то Людина-павук, відважні пожежники, поліцейські або Жінка-кішка. Однак часто сюрпризи чекають нас у самих несподіваних місцях. Наприклад, цей священик зі Швеції дуже сильно схожий на Тора, щоб пройти повз нього.

Двійник у рясі

Оскар Арнгарден, безумовно, незвичайний священик. Він священик у шведської лютеранської церкви, його найбільше захоплення – кроссфіт. Оскар проводить свій вільний час в тренажерному залі, працюючи над вражаючими м’язами. З-за його унікальної краси і мускулистої фігури багато вважають, що це двійник Кріса Хемсворта. Ви б пішли на месу, відправляється таким священиком?

В Англії популярні хвилясті стіни. Виявляється, вони економічніше прямих
Мої хитрощі для волосся: я роблю домашні спреї замість масок і бальзамів
Дочка Єфремова розповіла про каяття батька, а син відмовився від коментарів

Служба. Сім’я. Подорожі

Хоча Оскар і проводить багато часу на своїй службі, а вільний час присвячує тренуванням, у нього залишаються вільні дні на подорожі та рідних. Як і багато інші шведи, він віддає перевагу довгі піші прогулянки, а іноді ходить під вітрилом вздовж узбережжя.

Шведська свобода

Крім м’язів, бороди і доброго погляду, Оскар може похвалитися численними татуюваннями, що аніскільки не заважає йому нести Слово Боже в шведські маси. Парафіяни церкви люблять свого пастора і дорожать його проповідями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *