В Інтернеті висміяли порожній холодильник Кім Кардашьян. Після цього вона показала іншу кухню

Після реклами з участю всесвітньо відомої Кім Кардашьян, де зірка стоїть поруч з порожнім холодильником в своєму будинку, в Інтернеті з’явилося багато коментарів від недоброзичливців, які висміяли порожній холодильник зірки.

Вирішивши відповісти на негативні коментарі, зірка вирішила показати у своєму “Инстаграме” всю свою кухню і розповісти, як вона насправді живе.

Ви можете самі переконатися в тому, що в будинку у Кім Кардашьян дійсно є багато продуктів, подивившись серію фотографій нижче. Ці фотографії взяті з блогу зірки “Инстаграме”.

Кухня Кім Кардаш’ян

Свій огляд зірка почала з комори. Кім пожартувала, що ця комора навіть більше, ніж її квартира. Дівчина показала велику кількість різних баночок з начинками для замороженого йогурту і, зрозуміло, машину для виготовлення замороженного йогурту, який вона обожнює їсти, коли не дотримується суворої дієти.

Далі зірка зняла холодильник, виділений спеціально для зберігання молока. Причому у зірки є як звичайне молоко, так і альтернативні види молока, наприклад мигдалеве і фісташкове.

Після цього Кім Кардашьян зняла кухню, на якій працюють особисті кухарі зірки. У своєму “Инстаграме” вона показала вбудований холодильник з великою кількістю свіжих органічних продуктів, фруктів і овочів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *