Віник – кращий засіб від безгрошів’я. Екстрасенс Фатіма Хадуева розповідає, чому

Існує думка, що магія відкриває перед кожним світ небачених можливостей. Навіть не розділяють пристрасної тяги до окультного пам’ятають і шанують народну мудрість, вірять у прикмети. Для наших пращурів віник грав важливу роль. За допомогою нього можна було «наместі» гроші, вигнати недуг, привернути удачу і навіть накликати біду, якщо вдарити їм. Традиційно його ставили в кут, ручкою вниз, захищаючи своє житло від негативної енергії. Віник вважався оберегом, часто використовується в магічних ритуалах.

Випадок з реального життя

У одній з прихильниць Фатіми Хадуевой не було в будинку віника. У неї часто виникали безпідставні сварки з чоловіком, часто хворіли діти, грошей постійно не вистачало.

Природно, гнітюча атмосфера негативно позначалася на стані всіх домочадців. Після перегляду відеоролика, в якому дагестанський екстрасенс розповіла про магічні властивості цього предмета начиння, вона одразу ж набула віник.

Після того як предмет був поставлений ручкою вниз у кутку, почалися позитивні зміни в житті. Чоловік став прихильнішими, уважніше. Йому дали премію, фінансові питання вирішилися.

Тепер вона всім рекомендує наслідувати раді учасниці шоу «Битва екстрасенсів» і придбати віник в свій будинок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *