В нашій сім’ї винні пробки ніколи не викидають. Мій тато замочує їх і робить корисні речі, без яких не обійтися

Після свят ми ніколи не викидаємо винні пробки. Більше того, ми приносимо їх з гостей, а також всіх знайомих ми просимо зберігати пробки і віддавати нам. Це не просто колекціонування. Мій тато робить з винних пробок дуже корисні і креативні речі.

Корисні вироби з винних пробок

Пробку можна замочити на ніч у спирті. Просочену пробку потрібно покласти в скляну ємність і підпалити. Вона буде довго і яскраво горіти, подібно свічці.

У пробці потрібно просвердлити дві наскрізні дірки і протягнути в них гумку так, щоб вийшла петелька. В результаті вийде дуже зручний тримач для проводів.

Щоб не обпалюватися про металеву ручку кришки, каструлі, потрібно підштовхнути під неї винну пробку.

Як втрутитися і допомогти керувати фінансами батьків: знайти консультанта
У новому фільмі Джеймс Бонд приготував подарунок фанатам: у нього з’явиться дочка
Цукровий скраб для тіла можна приготувати самій: потрібно лише 3 інгредієнта

Щоб уникнути подряпин від меблів на паркеті або ламінаті, потрібно нарізати пробку на тонкі пластинки. За допомогою двостороннього скотчу треба приклеїти шматочки пробки до ніжок.

З пробки можна зробити стильну підставку під фото. Спочатку треба зрізати третину пробки уздовж, щоб вона була стійкою, а потім – прорізати отвір, у який буде вставлятися зображення.

Якщо вкрутити в пробку металеву петельку, вийде стильний і дуже зручний брелок для ключів. Навіть якщо ключ впаде у воду (у фонтан, басейн, море), він не потоне і не загубиться.

Також винна пробка врятує від проливання воду в пляшках, якщо ви раптом втратили кришечку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *