В московському метро дівчат догледіли “з пристрастю” і… привітали з 8 березня

Напередодні міжнародного жіночого дня керівництво Московського метрополітену вирішило «посилити» огляд представниць прекрасної статі. У метро встановили незвичайні детектори, які радували, що проходять через них дівчат, компліментами. Відео з оригінальним доглядом потрапило в інтернет.

Оригінальне привітання

Спочатку дівчата негативно сприйняли такі заходи, адже не кожній людині сподобається таке «затримання», коли кудись поспішаєш. Однак після того, як вони побачили справжнє призначення детекторів, настрій помітно покращився.

Справа в тому, що пристрої були щедрі на компліменти, тому на станціях можна було почути різні приємні фрази про те, що дівчата чарівні, прекрасні, чудові, чарівно посміхаються, а також багато іншого. На завершення такого огляду співробітники метрополітену привітали прекрасних жінок з 8 березня і вручили букети тюльпанів.

Незважаючи на прохолодну та похмуру погоду, така незвичайна акція підняла настрій жителям та гостям столиці і принесла тільки позитивні, незабутні емоції. А співробітникам метрополітену хочеться висловити подяку за те, що змогли піднести милим дамам такий чудовий сюрприз. Адже що може бути краще щирої посмішки?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *