В молодості вона так і не змогла стати моделлю. Зараз Ніккі Редкліфф 62, і вона визнана зірка вінтажного стилю

Довгоочікувані мрії можуть збутися в будь-якому віці. Головне – вірити і йти до своєї мети. Історія однієї жінки, яка стала моделлю в поважному віці, лише підтверджує це. Мова йде про 62-річною Нікі Редкліфф, яка живе в Брайтоні (Великобританія). Хоча жінка була дуже привабливою у віці від 20 до 30 років, вона не змогла стати моделлю і навіть подумувала про пластичної хірургії. Тепер же Ніккі працює моделлю неповний робочий день.

Мрія збулася

Тільки у віці п’ятдесяти років Ніккі Редкліфф почала розвивати свій унікальний стиль, оскільки вона відійшла від модних тенденцій і виявила, що у неї індивідуальний смак.

Тепер жінка і думати забула про пластичної хірургії і вирішила прийняти природний процес старіння замість того, щоб намагатися повернути час назад шляхом втручання лікарів.

Вона почала публікувати фотографії свого гардеробу у вінтажному стилі «Инстаграме» і зараз збирає тисячі шанувальників, яким подобається повернення до стилів моди 1940-х і 1950-х років.

Чарівний вінтажний образ Ніккі привернув 32 000 передплатників. Кілька років тому з нею зв’язалося модельне агентство, яке запропонувало співпрацю.

Жінка підписала з ним контракт і з тих пір займається цим неповний робочий день.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *