В мобільному Chrome тестують нове меню вкладок

Браузер Google для смартфонів і планшетів переробляють в стилі майбутньої версії Android.

Розробники мобільного Chrome планують додати в браузер одну з фішок прийдешнього Android 9.0 — горизонтальне меню перемикання вкладок. Нагадаємо, в наступній версії Android меню багатозадачності стане схожим на таке в iOS, де мініатюри додатків перегортаються горизонтально, а не вертикально.

В мобільному Chrome тестують нове меню вкладок В мобільному Chrome тестують нове меню вкладок

Нове меню перемикання вкладок вже можна спробувати у тестовій версії браузера Chrome Canary. Зручніше це, ніж старе вертикальне меню? Складно сказати, адже на смартфоні з витягнутим екраном завжди зручніше гортати саме вертикально. Але зате у новій версії мініатюри не перекривають один одного: їх можна розглянути без перегортання. Закрити вкладку можна рухом вгору або вниз. Також серед нововведень варто відзначити поділ на вкладки в режимі інкогніто і звичайні — вони переключаються відповідної кнопки в правому верхньому куті.

В мобільному Chrome тестують нове меню вкладок В мобільному Chrome тестують нове меню вкладок

Для активації нового меню Chrome Canary потрібно перейти в налаштування chrome://flags і там включити пункт Enable horizontal tab switcher. Останню версію браузера можна завантажити в Google Play.

Завантажити QR-Code

Chrome Canary (Нестабільна)
Розробник: Google LLC
Ціна: Безкоштовно

Та ж сама функція працює і в Chrome Beta, але там вкладки розташовуються компактніше, з накладенням один на одного. Швидше за все, це фінальний варіант меню.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *