В мобільних додатках SoundCloud тепер можна слухати радіо

Потоковий сервіс став ще зручніше після запуску онлайн-радіо. Вибираєте улюблений трек і насолоджуєтеся нескінченним плейлистом чудово підібраних композицій!

Потоковий сервіс SoundCloud випустив оновлення мобільних додатків для iOS і Android. Тепер у офіційних клієнтів для доступу до ресурсу не тільки виправлені незначні баги, але і з’явилася дуже цікава функція Stations.

Нововведення являє собою потокове радіостанцію на основі уподобань користувача. Для її запуску необхідно натиснути на символ крапки поруч із вподобаним треком і вибрати пункт меню Start Station. Обрана «станція» зберігається: її можна знайти в своєму профілі і прослухати знову. При цьому функція спрацює як живе радіо, включивши рендомний вибір з тисяч аналогічних, на думку SoundCloud, треків. Так що кожен раз ви відкриваєте практично нескінченний плейлист.

В мобільних додатках SoundCloud тепер можна слухати радіо В мобільних додатках SoundCloud тепер можна слухати радіо

Розробники припускають, що подібні рекомендаційні списки відтворення допоможуть користувачам шукати нову цікаву музику. Нагадаємо, що аналогії можна знайти майже у всіх потокових сервісах, у тому числі Pandora, Spotify і Apple Music.

Оновлені клієнти SoundCloud для iOS і Android безкоштовні і вже доступні в App Store і Google Play (в тому числі для жителів СНД).

Завантажити QR-Code

SoundCloud – музика і звук
Розробник: SoundCloud Ltd.
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

SoundCloud – музика і звук
Розробник: SoundCloud
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *