В месенджері Telegram з’явилися маски і можливість створювати GIF-анімації

Популярний месенджер від Павла Дурова став ще більш соціальним, отримавши у черговому оновленні кілька цікавих функцій.

Чергове оновлення месенджера Telegram принесло ряд нововведень, які напевно оцінять постійні користувачі. По-перше, з’явилася можливість додавати маски на фотографії. Користувачеві досить вибрати потрібний знімок і відповідну маску, а додаток саме визначить область обличчя і додасть маску поверх фотографії. Крім масок, до зображень можна додавати стікери і текст, а також робити невеликі замальовки.

Колекцію масок і стікерів можна поповнити за допомогою бота @stickers і команди /newmasks.

В месенджері Telegram з’явилися маски і можливість створювати GIF-анімації В месенджері Telegram з’явилися маски і можливість створювати GIF-анімації

По-друге, в Telegram з’явилася можливість створювати GIF-файли. Причому процес створення надзвичайно простий: досить записати відео прямо в месенджері і натиснути на кнопку відключення звуку — відео буде перетворено в зациклену GIF-анімацію. Отримані файли зберігаються, і їх можна використовувати згодом.

Наостанок слід відзначити появу вкладки з популярними стікерами, що формується автоматично на основі уподобань мільйонів користувачів. Також в Telegram для iOS відтепер можна змінювати параметри форматування виділених фрагментів тексту.

В месенджері Telegram з’явилися маски і можливість створювати GIF-анімації

Оновлений Telegram вже доступний для завантаження.

Завантажити QR-Code

Telegram Messenger
Розробник: Telegram FZ-LLC
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

Telegram
Розробник: Telegram FZ-LLC
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *