В «Матриці-4» з’являться жіноча версія Нео, молодий Морфеус і Ніоба

Здається, головна роль буде не у Кіану Рівза.

Одна з головних ролей у продовження «Матриці» дістанеться Джесіці Хенвик, яка зіграє персонажа, такого Нео. Ця актриса чудово проявила себе на кастингу, вразивши Лану Вачовські. Про це повідомляє видання Deadline.

Деталі про роль Хенвик поки не розкриваються, проте ЗМІ припускають, що саме вона стане ключовим персонажем нового фільму. Тоді як Кіану Рівз і Кері Енн Мосс стануть свого роду «мостом» між оригінальною трилогією та продовженням.

В «Матриці-4» з’являться жіноча версія Нео, молодий Морфеус і Ніоба

Джессіка Хенвик відома по серіалу «Залізний кулак», де вона зіграла мечницу Коллін Вінг. Також вона виконала роль Нимерии Сенд в «Грі престолів», а незабаром з’явиться на екранах у фільмі «Під водою».

В «Матриці-4» з’являться жіноча версія Нео, молодий Морфеус і Ніоба

Крім Хенвик, в «Матриці-4» повинен знятися Ніл Патрік Харріс («Зникла», «Як я зустрів вашу маму»), Джада Пінкетт-Сміт, яка повернеться до ролі капітана Ніобі, і Яхья Абдул-Матін II. Останній, відомий по ролі Чорної Манти в «Аквамене», може зіграти молодого Морфеуса.

Очікується, що виробництво «Матриці-4» почнеться в 2020 році. Крім продовження оригінальної трилогії в розробці знаходиться і приквел.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *