В квартирі свекрухи завжди приємно пахне. Вона дала мені рецепт своєї суміші

До новорічного настрою не вистачає різдвяних запахів? Не біда! Моя свекруха поділилася своїм рецептом приголомшливого запаху в кімнаті. Я завжди дивуюся, чому у неї в квартирі так приємно пахне, і ось нещодавно вона розкрила мені свій секрет, яким я поспішаю поділитися з вами.

Інгредієнти й сам диво-рецепт

Рецепт дуже простий і не вимагає якихось дорогих або недоступних продуктів. Вам знадобиться два цілісних свіжого апельсина, палички кориці, трохи сушеної гвоздики, меленого мускатного горіха, гілочка розмарину і трохи сушеної або свіжої журавлини.

Для приготування беремо каструльку невеликого обсягу (два-три літри), нарізаємо тоненькими слайсами апельсин на колечка. Додаємо дві столові ложки сухої гвоздики.

Беремо три-п’ять паличок сушеної кориці, дві чайні ложки меленого мускатного горіха і щіпку свіжої або сушеної журавлини, потім кладемо гілочку розмарину (за бажанням).

Після того як всі інгредієнти в каструлі, ми заливаємо все водою і ставимо на вогонь. Цей пахне збір повинен кипіти протягом всього дня, якщо вода википає, акуратно підливаємо її. Таким чином ви не тільки позбудетеся від неприємного запаху, але ще й додасте різдвяних ноток вашій кімнаті, а може, і всій квартирі!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *