Вікторія Лопирьова вирішила різко змінити імідж і стала брюнеткою

“Красу нічим не зіпсуєш”, – кажуть у народі. І ця приказка абсолютна правда, коли мова заходить про справжніх красунь. Особливо, якщо вони знамениті. Одна з них – Вікторія Лопирьова.

Перейшла на темну сторону?

Відома блондинка вирішила кардинально змінити імідж. Фото нової себе вона поділилася в одній з відомих соцмереж. По-перше, вона перефарбувалася в брюнетку. А по-друге зробила каре.

Армія шанувальників миттєво розділилася надвоє. Ті, кому образ Вікторії не сподобався, відразу вибухнули гнівними коментарями. Вони відзначили, що ростовчанку не впізнати, адже вона зовсім на себе не схожа. Віддані шанувальники просили зірку повернути звичний колір. Інші зазначили, що темний колір волосся дуже личить дівчині, і вона стала схожа на свою маму.

Блондинка не змінює свого кольору волосся

Виявилося, що темні волосся – парик, який Вікторія наділу для фотосесії. Це видно на відео, розміщених через деякий час.

У коментарі до відео дівчина розповідає про традиції ліпити пельмені з сюрпризом всередині. Цей звичай знаменита блондинка привезла в Москву з Ростова.

Вікторія каже, що де б вона не була на Старий Новий рік, вона обов’язково ліпить пельмені з сюрпризами. Наприклад, в цьому році в одному з пельменів зірка сховала обручку. Вона сподівається, що прикраса попадеться її подрузі. За повір’ям, той, кому попадеться кільце, одружується або вийде заміж.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *