Вікно тріснуло, і я проводом бабусі натерла його часником: класний рада

Те, що часник широко застосовується в кулінарії, народній медицині і навіть в косметології, далеко не новина. До чого я точно не була готова, так це до вирішення побутових проблем з його допомогою. Але рада моєї бабусі припав дуже до речі. Як виявилося, тріснуте скло можна залатати з допомогою зубчики цієї рослини!

Майстер на всі руки

Не завжди тріснуте скло, будь то вікно або частину меблів, виходить одразу ж замінити. Звичайний часник допоможе зробити тріщину менш помітною і запобіжить її подальше збільшення.

Для цього необхідно розрізати зубчик вздовж і натерти розрізаною стороною тріщину. Проводити процедуру слід акуратно, уникаючи надмірного натиску. Після обробки надлишки соку видаляються паперовим рушником.

Звичайно ж, такий спосіб не відновить структуру скла, але дасть деякий час для його заміни. Працює лайфхак виключно з невеликими тріщинами, і скло все одно потребує заміни, нехай і не такий строкової.

У чому секрет?

Напевно господиням, які використовують в кулінарії часник, доводилося помічати, що після нього шкіра покривається погано змивається липкою плівкою. У складі рослини міститься висока концентрація фруктана. Саме цей полімер фруктози, що є своєрідним клеєм, обумовлює липкість часнику і допомагає в ремонті скла.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *