Вік – не перешкода: 104-річна бігунка завдяки спорту відчуває себе щасливою

Для багатьох людей спорт стає панацеєю від різних проблем. Іда Кокосові, якій зараз 104 роки, вирішила присвятити себе легкої атлетики. Її захоплення спортом почалося завдяки дочці, а потім жінка змогла вийти на професійний рівень.

Біг – це життя

Поважний вік Іди зовсім не позначилося на її фізичної активності. Вона називає себе гоночним гігантом. Ця літня жінка не раз вигравала на різних дистанціях у віковій групі за сто років. Іда завжди відрізнялася бадьорим характером, але почала бігати за порадою дочки. Пенсіонерка пережила своїх синів, тому важко переносила їх втрату. Тоді дочка Келлі запропонувала їй сходити на пробіжку.

Біг допоміг відпустити негатив і прогнав погані думки. Потім з’ясувалося, що вони подолали п’ять кілометрів. З цього моменту спорт зайняв у житті Іди одне з головних місць. Вона також дуже цінує свою дочку, з якою разом тренується і проводить чимало часу.

За спиною жінки чимало перемог. Для неї не важливі цифри в паспорті, вона радіє кожному дню, проводячи його з ладу. Іда має хороший досвід, тому ділиться порадами з іншими людьми. Вона завжди влаштовує розминку перед бігом. Найбільше жінці подобається займатися на відкритому повітрі. Побажаємо їй успіху і довгих років життя!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *