Вік – це стан душі: 93-річна гімнастка дасть фору молодим

Вік — це всього лише стан душі: доводить 93-річна гімнастка по імені Йоханна Кваас. Незважаючи на свій похилий вік, ця жінка не типова бабуся. Здається, у міру старіння її фізична активність тільки зростає. Вона може похвалитися кращою формою, ніж більшість молодих людей.

Історія її успіху

Бабуся народилася в Німеччині і з ранніх років присвятила себе художньої гімнастики. На деякий час жінці заборонили займатися гімнастикою — вона взялася за гандбол, але незабаром їй вдалося повернутися до улюбленої справи.

Кваас навчала не тільки майбутніх тренерів, але й відомих німецьких гімнасток, які під її чуйним керівництвом змогли виступити на Олімпійських іграх 1964 року. Йоханна увійшла в Книгу рекордів Гіннесса як найстаріший гравець у своєму виді спорту.

Це лише доказ того, що вік не є проблемою: все, що вам потрібно, — це дотримуватися здорового способу життя. Йоханна надихає і мотивує людей по всьому світу діяти!

Вже в листопаді цього року німецької гімнастці виповниться 94 роки, а вона все ще продовжує ходити в гості на телеканали і активно займається в залі. Хто з нас здатний похвалитися таким рівнем фізичної активності? Залишається тільки захоплюватися цією сильною жінкою!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *