В Google Photos тепер можна приховувати дублікати і невдалі знімки

Нова функція дозволить навести ідеальний порядок в стрічці фотографій.

Раніше, коли використовувалася плівка, кожен кадр доводилося ретельно вивіряти. Цифрові технології дали нам можливість натискати на затвор камери стільки разів, скільки захочеться. Однак це призводить до появи великої кількості фотографій з повторюваним сюжетом.

Якщо ви хочете очистити своє сховище знімків від дублікатів і не дуже вдалих фотографій, але не готові їх повністю видалити, то в Google Photos тепер є така можливість. Новий розділ «Архів» збереже ті знімки, які ви не хочете бачити у своїй стрічці.

В Google Photos тепер можна приховувати дублікати і невдалі знімки

Для копіювання необхідно виділити потрібні знімки, а потім натиснути на кнопку з трьома крапками і вибрати в меню пункт «Архів». Вибрані вами знімки будуть перенесені із розділу «Фото» в новий розділ «Архів».

В Google Photos тепер можна приховувати дублікати і невдалі знімки

Точно така ж функціональність з’явилася і в мобільному додатку Google Photos для Android.

В Google Photos тепер можна приховувати дублікати і невдалі знімки В Google Photos тепер можна приховувати дублікати і невдалі знімки

Відправлені в архів знімки будуть видні в альбомах та результатах пошуку, а також у будь-яких папках на вашому пристрої. Тому використовувати цю функцію потрібно виключно для наведення порядку в стрічці Google Photos, але ніяк не для приховування конфіденційної фотографій.

Завантажити QR-Code

Google Фото
Розробник: Google LLC
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *