В Google Calendar з’явилися нові функції для управління робочим часом

Тепер ви легко зможете відокремити свій особистий час від робочого.

Інтернет зробив доступними 24 години на добу, з-за чого межі особистого простору виявилися зруйновані. Будь-який співробітник може вас потурбувати, незважаючи на те, що робочий день вже закінчено або взагалі вихідні. Особливо, якщо це ваш начальник.

Компанія Google представила кілька нових опцій свого календаря, які допоможуть зберегти ваш спокій. Тепер можна явно вказати дні, коли ви знаходитесь поза офісу. Для цього слід виділити необхідну кількість днів і, коли з’явиться спливаюче вікно для створення події, вибрати опцію «Out of office».

Зазначені дні будуть виділені у всіх колег, з якими ви поділилися своїм календарем. Більш того, якщо хтось із співробітників запланує на ці дні зустріч або нараду з вашою участю, то він отримає повідомлення, що ви не зможете бути присутнім.

Друге нововведення стосується налаштувань робочого часу. Встановіть в налаштуваннях Google Calendar тривалість трудового тижня, а також час початку і закінчення робочого дня. Люди, які спробують запланувати зустрічі з вами за межами цих рамок, будуть поінформовані про те, що ви недоступні.

Нові функції Google Calendar стануть доступні для всіх користувачів G Suite протягом двох тижнів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *