В Fortnite з’явився режим, присвячений новим «Месникам»

Можна грати за героїв або на стороні Таноса.

У Fortnite з виходом оновлення 8.50 з’явився тимчасовий режим, присвячений фільму «Месники: Фінал». В ньому вам належить вступити в битву за Камені нескінченності, борючись на боці героїв або лиходіїв.

У режимі «Фінал» Танос і його поплічники читаури прагнуть роздобути шість Каменів нескінченності, а загін героїв повинен їм перешкодити. Члени обох команд відроджуються до тих пір, поки супротивники не виконають своє завдання.

В Fortnite з’явився режим, присвячений новим «Месникам»

Герої можуть знайти на карті міфічне зброю Месників, зате читаури починають гру з потужної лазерної гвинтівкою і парою інших корисних предметів. Якщо читаури знайде Камінь нескінченності, то він перетвориться в Таноса. Останній сильно б’є кулаками, використовує смертельну променеву атаку і високо стрибає.

В Fortnite з’явився режим, присвячений новим «Месникам»

Epic Games не повідомила, як довго буде доступний режим «Фінал». В оновленні 8.50 є і маса інших, більш дрібних нововведень — почитати про них можна на сайті гри.

У січні в мобільній версії Fortnite з’явилася підтримка геймпадов, а в лютому — функція об’єднання акаунтів. У березні розробники додали режим «Пол — це лава».

Грати в Fortnite →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *