В Facebook з’явилися реакції на коментарі

Нова функція Facebook допоможе вам висловити своє обурення, коли в інтернеті знову хтось не правий.

Трохи більше року тому у соціальній мережі Facebook з’явилася можливість висловлювати своє ставлення до постів не тільки лайками, але і іншими емоціями. Користувачам сподобалася ця функція, і вони стали із задоволенням нею користуватися.

Тепер це нововведення торкнулося і коментарів. Нам пропонується вже знайомий набір эмотиконов, щоб висловити задоволення, здивування, смуток і інші емоції від прочитання коментаря.

В Facebook з’явилися реакції на коментарі

Для того щоб скористатися новою функцією, просто затримаєте вказівник миші над посиланням «Подобається» під коментарем. З’явиться спливаюче віконце, де ви зможете вибрати підходящий эмотикон.

Незважаючи на гадану незначність цього нововведення, воно може зіграти велику роль у нашому способі спілкування в соціальній мережі. Тепер не потрібно буде писати розлогу відповідь на вас обурив коментар: достатньо просто зазначити його гнівним эмотиконом, і всім стане ясно ваше до нього ставлення. Відмінна економія часу, сил і нервів.

Реакції для коментарів вже з’явилися в десктопної і мобільного версій сайту. Про час впровадження цієї функції в мобільний додаток Facebook поки не повідомляється.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *