Відвідувач Діснейленду витягнув меч короля Артура з каменю. Адміністрація парку не оцінила його “подвиг”

Стародавня легенда свідчить, що той, кому під силу видобути з каменю меч під назвою Екскалібур, має право іменуватися королем. Часи правителя Артура, який здійснив подвиг і витягнув замурований меч, залишилися в далекому минулому. Проте в Діснейленді, схоже, знайшовся нащадок великого героя, який в точності повторив діяння.

Король Сем

Новим королем сучасності виявився британець на ім’я Сем. Відвідувач, замість того щоб насолоджуватися красою чарівного і казкового парку, вирішив випробувати себе і потягнув рукоять привабливої меча. Гостю вдалося витягти знаряддя, яке, щоправда, зазнало деформації. Співробітники Діснейленду поспішили вивести бешкетника, який порушив внутрішній розпорядок, за межі розважального комплексу.

Після інциденту соцмережі заполонили коментарі очевидців. Досить швидко до обговорення приєдналися ті, хто просто захотів прокоментувати поведінку Сема і висловити свою точку зору. Всі одностайно зійшлися на тому, що у вчинку чоловіка немає нічого поганого. Співробітники ж Діснейленду з цим не погодилися. Вони поспішили вилучити зламану, зазубрену реліквію, а отвір на час реконструкції замотали плівкою.

Більше Сема в числі гостей Діснейленду бачити не хочуть.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *