Відмінний новорічний подарунок: Жиліну, Миколаєву і Вовк присудили звання народних артистів

ЗМІ вже писали про те, що Ігор Ніколаєв напередодні свого 60-річчя отримав звання Народного артиста Російської Федерації. Співак та композитор вже навіть встиг похвалитися в одному з інтерв’ю, що тепер буде отримувати надбавку до пенсії в розмірі 30 тисяч рублів. Правда, пенсійний вік в Росії був збільшений, а це значить, що і про заслуженому відпочинку ще рано думати. Але, як з’ясувалося недавно, разом з Ігорем Ніколаєвим почесне звання отримали також Сергій Жилін і Ангеліна Вовк.

За особливі досягнення

Представлені до нагороди діячі мистецтва дійсно зробили чимало для культурного розвитку країни. Наприклад, Ангеліна Вовк протягом багатьох років була беззмінною ведучою передачі “Пісня року”, а зараз вона займає посаду завідувача кафедри сценічної мови у Мгик.

Чималі досягнення у галузі культури і мистецтва має і Сергій Жилін. Він піаніст, диригент і керівник оркестру “Фонограф”.

Ну, а про заслуги композитора Ігоря Ніколаєва знає, як мінімум, кожен житель СНД. Написані ним пісні до цих пір користуються величезною популярністю не тільки в Росії.

Указ про присвоєння почесних звань був підписаний ще 31 грудня. Та що артисти отримали до Нового року чудовий подарунок від Президента Російської Федерації.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *