Відклади подалі: смартфони на 26% знижують працездатність

Експерти з двох європейських університетів провели цікавий експеримент, який довів, що якщо ви хочете більше встигати на роботі, то телефон краще тримати подалі.

Співробітники Вюрцбурзького університету і Університету Ноттінгем Трент відібрали для дослідження 95 осіб у віці від 19 до 56 років. Їх попросили кілька разів пройти тест на концентрацію уваги. При першому проходженні тесту телефони випробовуваних лежали перед ними на столі, при другому — в кишенях. В третій раз смартфони замкнули в ящик, а наостанок просто винесли з кімнати.

Виявилося, що найбільш високі результати учасники експерименту показали, коли телефони знаходилися в іншій кімнаті, найбільш низькі — коли смартфони лежали перед ними на столі. Різниця в продуктивності між цими двома ситуаціями склала 26%.

Відклади подалі: смартфони на 26% знижують працездатність

Варто відзначити, що в цьому дослідженні йдеться виключно про роботу за столом, такий як складання звіту чи написання курсової. Під час цих справ дійсно не варто зайвий раз перевіряти соціальні мережі і справлятися про прогноз погоди. У всіх же інших аспектах життя смартфон приносить багато користі, від якої просто нерозумно відмовлятися.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *