Відеодзвінки в WhatsApp стали доступні всім

Функція відеодзвінків тепер доступна всім користувачам WhatsApp незалежно від використовуваної ними операційної системи. Можливість завантажити оновлення з App Store, Google Play і Microsoft Store з’явиться протягом дня.

Спочатку ця можливість з’явилася в жовтневій бете месенджера для Android, проте до релизной версії дісталася тільки зараз. Можливо, розробникам знадобилося більше часу, щоб зібрати інформацію про працездатність майбутнього нововведення.

Програма використовує ваш номер телефону, але при цьому не стягує плату за місцеві, ні за міжнародні дзвінки. В основі голосової і відеозв’язку лежить інтернет-з’єднання, а значить, скористатися WhatsApp для виклику екстрених служб не вийде.

Відеодзвінки в WhatsApp стали доступні всім

Крім того, WhatsApp, на відміну від Skype або Viber, може бути використаний виключно для дзвінків всередині сервісу. Іншими словами, додзвонитися на стаціонарний або неприв’язаних мобільний телефон не вийде. Не виключено, що така можливість з’явиться з одним з найближчих оновлень.

Що стосується самої функції відеодзвінків, вона принципово не відрізняється від всіх інших сервісів. Правда, тепер інтерфейс програми передбачає додаткову клавішу телефонної трубки, що дозволяє здійснити виклик абонента. Під час розмови присутня можливість перемикання між фронтальною та основною камерами, а також відключення звуку.

Завантажити QR-Code

WhatsApp Messenger
Розробник: WhatsApp Inc.
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

WhatsApp Messenger
Розробник: WhatsApp Inc.
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

WhatsApp
Розробник: Розробник
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *