Відео з WWDC 2013 стали доступні для завантаження на порталі розробників Apple

Відео з WWDC 2013 стали доступні для завантаження на порталі розробників Apple

Apple опублікувала на своєму порталі для розробників відеозаписи усіх лекцій з завершився WWDC 2013. Ці відео доступні абсолютно безкоштовно для всіх зареєстрованих користувачів порталу і можуть бути переглянуті за допомогою Safari або завантажені локально для подальшого перегляду. Тематика відео варіюється від доступності iOS і OS X для людей з обмеженими можливостями до тестування додатків в Xcode 5.

Ці записи будуть надзвичайно корисними для розробників, яким необхідно оновити свої додатки в світлі майбутніх релізів iOS 7 OS X Диваки. Для повноцінної інтеграції з iOS 7 потрібно внести чимало змін у дизайн додатків, так що офіційні відео-гіди з цим змінам припадуть як не можна до речі.

Конференція розробників Apple WWDC пройшла з 10 по 14 червня в Сан-Франциско. Захід запам’ятався насамперед феноменальною презентацією Apple, на якій були представлені iOS 7 OS X Mavericks, а також оновлених MacBook Air і Mac Pro. Тим не менш, конференція також була насичена безліччю лекцій для розробників під платформи iOS і OS X. Квитки на захід були розпродані протягом 70 секунд, так що особливо приємним є той факт, що Apple безкоштовно надала доступ до коштовного контенту для тих, хто не зміг пробитися на WWDC.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *