ВІДЕО: Роби добро або «Передай далі»

Буддисти вірять, що будь-яка дія в цьому світі змінює його. Це може бути помах крил метелика, а може бути і ваша посмішка.

Складно залишатися в доброму настрої в той час, як з усіх боків сипляться негативні новини. Політика, економічна криза, стихійні лиха, техногенні катастрофи — тут не до посмішки і, вже тим більше, не до добрих справ.

Ми не посміхаємося сонцю і новому дню, ми перестали посміхатися людям на вулиці просто так. Ми стаємо злими, замкнутими, втомленими, нервовими і депресивними. І цей потік негативу, здається, ніколи не закінчиться.

А адже іноді проста посмішка перехожому на вулиці або сумною дівчині у вагоні метро напроти може змінити життя цих людей на краще. І вашу заодно. Тому що зроблене добро завжди повертається. Але ми про це вже давно забули.

Пропоную подивитися викладене відео без причіпок до його джерела. Не шукати в ньому приховану рекламу або пропаганду чергового продукту. Просто взяти і подивитися. А після цього повернутися до свого сусіда, посміхнутися і сказати щось хороше. Просто так…

Ви як і раніше вважаєте, що від вас нічого не залежить? 😉

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *