Відео: подружжя взяли прасувальну дошку і вийшли під дощ. Сусіди сміялися до сліз

Кращі партнери здатні пережити будь-яку, навіть саму сильну бурю разом. Джон Харкомб з Блаенавона, Уельс, нещодавно поділився одним із найвидатніших прикладів взаєморозуміння. Коли шторм “Денніс” пронісся через Великобританію, більшість людей сховалися в будинку і чекали, поки воно пройде. Але одна пара обрала зовсім інший підхід!

Відважні мандрівники

Коли на вулиці лютував вітер і проливний дощ, ці два чудових дивака вирішили отримати з цього вигоду. Вони схопили найближчу річ – прасувальну дошку і уявили, що це дошка для серфінгу.

Потім партнери вийшли на затоплену зливою дорогу, щоб “впасти в дитинство”. Поки вони кидали дошку в калюжі на вулиці і стрибали, їх сусід не міг стримати сміху над їх витівками.

По морях, по хвилях

Протягом майже двох хвилин подружжя їде на «хвилях», зупиняючись тільки для того, щоб привітати гудячі машини і зробити черговий вражаючий трюк (наприклад, різка зміна позицій).

На відео, яке Джон виклав у Facebook, ми чуємо мелодії Surfin’ USA від The Beach Boys на задньому плані, і це ідеальна сцена.

Реакція Мережі

Всі були в захваті від посади, написавши щось на кшталт: «На вашому місці були б і ми!» та «найкраща британська пара».

Коли життя вручає лимони, роби лимонад. Коли життя дає занадто багато води на вулицях, візьміть прасувальну дошку і направте свою фантазію в потрібне русло!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *