ВІДЕО: Перші тести на падіння iPhone 6s і iPhone 6s Plus

Канали Phone Buff і TechSmartt провели тести, випробувавши нові флагмани Apple на міцність.

Як вже давно відомо, для корпусу iPhone 6s і 6s Plus використовується спеціальний сплав алюмінію 7000-ї серії, який, за заявою самої компанії, відрізняється дуже високою міцністю. Також в екранах смартфонів варто захисне скло Ion-X, яке застосовується в Apple Watch Sport.

Команда PhoneBuff ронила iPhone 6s і 6s Plus на бетонні плити різними способами: падіння бічною стороною, задньою панеллю і екраном вниз. Після перших двох випробувань на смартфонах з’явилися невеликі вм’ятини і подряпини, а падіння екраном на бетон закінчилися більш плачевно: в обох iPhone тріснули екрани. Втім, вони продовжували працювати.

TechSmartt проводили випробування трохи за іншим принципом. Команда інсценувала різні випадки падіння смартфонів: з кишені, при розмові, з піднятої руки. Також провели контрольний тест, впустивши iPhone 6s Plus з висоти 10 футів, ставши на табурет.

У всіх випадках смартфони отримали незначні пошкодження корпусу, а iPhone 6s «заробив» тріснутий екран, впавши з висоти людського зросту «обличчям» вниз.

В цілому обидві команди відзначають, що корпус з нового сплаву дійсно дуже міцний, а екрани, навіть треснув, зберігають працездатність.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *