ВІДЕО: Лего для дорослих

Хіллел Купермен у своєму виступі на конференції TED розповідає про своє захоплення Лего і про те, що можна створити з допомогою цього дивного конструктора. Це не просо хобі — це можливість створити власний світ, сконструювати машини, які раніше існували тільки у нас в голові.

Спеціальні програми для моделювання своїх власних проектів, обладнання для програмування роботів з Лего (відмінний спосіб виростити юного програміста), фільми в 3D — в цьому світі для дорослих і дітей ви можете знайти практично все, що завгодно.

ВІДЕО: Лего для дорослих

Хіллел купив свій перший набір конструктора, коли синові виповнилося 4 роки. Ми купили своєму синові, коли йому було 3 роки. Звичайно, покупка була швидше для нас, ніж для Вані: не буде ж трирічна дитина збирати літак з аеропортом? Але коли він підріс, для втілення його ідей підійшли всі запчастини, починаючи з тих, які ми купили в самому початку.

Відео озвучено командою FEDORisTED.

Я сама можу залипнути на зборі нової іграшки. Слава богу, Ваня вже досяг того віку, коли йому можна купувати дійсно цікаві і складні моделі — з їх деталей можна зібрати практично все, що завгодно!

Цікавий блог для шанувальників Лего bricks3d.com програма для створення своїх моделей Лего Lego Digital Designer, добірка інших безкоштовних програм для моделювання (MLCad, Bricksmith).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *