Відео, допомагає полюбити математику

Якщо ви викладаєте, впливаєте на приймаючого рішення юнака або дівчину або самі думаєте про повернення в науку, то сподіваюся, що будете на крок ближче до цього рішення. Ну, а якщо ви той самий сумний препод, відбиває бажання вчитися у молоді, то просто пощезайте кудись…

Коли я вчився в школі, а точніше ліцеї, то у нас були викладачі, які так запалювали нас своїми уроками з фізики і математики, що ваш покірний слуга зміг перемогти на міській олімпіаді. Потім я потрапив в інститут, де похмурі сірі і зовсім не вражаючі нічим студентів викладачі відбили бажання не те що вчитися, а навіть дивитися на них і слухати їх похмурі несмачні мови було огидно. Все тому, що вони абсолютно не вірили в те, що говорять. Вони не вірили ні в нас, ні в свою дисципліну, ні в те, що фізико-математичні науки — це найцікавіше, що в принципі є на Землі!

Сьогодні, зробивши перерву на більш, ніж 15 років, я знову читаю книги та сайти з фізики та математики. Це шалено цікаво, повірте. А натхнення додають не тільки люди, які варяться в цьому, але й короткі і дуже надихаючі ролики. Подивіться Beauty of Math… Це дійсно красиво!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *