Відео дня: Super Mario Bros. як шутер від першої особи

Шутер без крові і насильства.

Геймдизайнер Шон Нунан представив незвичайний погляд на легендарну Super Mario Bros. Його модифікація перетворює перший рівень гри в 3D-шутер від першої особи з відмінною графікою і адаптованими локаціями. Демо-відео, опубліковане на каналі Gman Lives, показує, що по дизайну і рівнем опрацювання цей фанатський мод цілком може зійти за офіційну гру від Nintendo.

Оскільки це шутер, знаменитий водопровідник не пробиває блоки головою, а стріляє в них вантузами (і в противників теж). Особливо привабливо тут те, що навіть зброю адаптовано під мультяшно-дитячий стиль ігор про Маріо і не виглядає небезпечним або жорстоким. Проект починався як швидка переробка для конкурсу, але автор вирішив завершити роботу і зробити свій мод доступним для всіх бажаючих.

Як і в оригінальному першому рівні, тут є підземна область, в яку можна спуститися по трубі. Цілком проходження займає 10 хвилин (якщо ви граєте в перший раз), і це на даний момент все: розробник поки не говорив про створення подібного мода для інших рівнів. Проект майже завершено, і найближчим часом рівень можна буде завантажити і пройти самостійно. За інформацією можна стежити в блозі Шона або на його Discord-каналі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *