Відео дня: альтернативна кінцівка фільму «Титанік», від якої вирішили відмовитися

«Серце океану» має лежати на дні.

На цьому тижні, з 14 на 15 квітня, була 108-я річниця аварії океанського лайнера «Титанік». Це трагічна подія забрало життя більше півтора тисяч чоловік і лягло в основу однойменного фільму Джеймса Кемерона. Сьогодні це кінострічку знає практично кожен, проте не всі знають, що у неї міг бути інший фінал. Його навіть відзняли, але в підсумку вирішили не використовувати.

В оригінальному фіналі фільму Троянда Б’юкейтер (Глорія Стюарт) в самоті виходить на корму корабля і кидає у воду «Серце океану». Діамант занурюється в пучину до уламків «Титаніка». В альтернативній кінцівці ця ж сцена відбувається в присутності шукача скарбів Брока Ловетта (Білл Пекстон), його помічника і Ліззі Калверт (Сьюзі Еміс), онуки головної героїні.

В рамках цього фіналу Броку вдається не тільки подивитися на коштовність, але навіть і потримати її в руках. Хоча в підсумку він все одно погоджується з тим, що «Серце океану» має лежати на дні.

Це єдиний альтернативний фінал, знятий самим режисером. Відео вже дуже давно доступно в Мережі, але можливо, ви його не бачили. Як вам така кінцівка? Розкажіть в коментарях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *