Відео дня: 10 хвилин скасованого серіалу з «Зоряних воєн» Джорджа Лукаса

5 хвилин серіалу і 5 хвилин зйомок.

За два роки до покупки Lucasfilm компанією Disney режисер Джордж Лукас планував випустити великобюджетний серіал по всесвіту «Зоряних воєн». Він називався Star Wars: Underworld — «Інший світ» або просто «Підпілля». На жаль, настільки амбіційного проекту не судилося збутися, проте яким він міг стати, можна оцінити по знятим матеріалами, які раптово виявилася в Мережі.

Судячи з опису, дія серіалу відбувається між подіями «Помсти ситхів» і «Нової надії». Місце — планета Корусант, яка була центром Галактики. Underworld повинен був показати її кримінальний світ, порядки синдикатів і життя на самих нижніх рівнях. За сюжетом серіал міг бути пов’язаний з грою «Star Wars 1313», яка теж так вийшла.

Якщо вірити джерелу, Star Wars: Underworld міг включати в себе 100 епізодів тривалістю близько години. Причому кожен з них не повинен був поступатися за якістю повнометражних фільмів. Такі масштабні плани вилилися в непідйомний виробничий бюджет у розмірі 50-60 млн доларів за окремі серії, це і послужило основною причиною закриття проекту. Для порівняння, епізоди «Мандалорца» оцінюються приблизно в 15 млн доларів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *