ВІДЕО: 100 вправ з гімнастичним м’ячем

Сьогодні ми пропонуємо вам відео зі 100 вправами, які можна виконувати з гімнастичним м’ячем. До речі, вони вважаються більш складними, так як, крім виконання самого вправи, вам постійно доводиться стежити за балансом, а це задіює м’язи, які включаються в роботу досить рідко. Так що додаткове навантаження і більш швидкий видимий результат вам забезпечені. 😉

Гімнастичний м’яч (його також називають медболом) — спортивний снаряд, за допомогою якого можна виконувати різні вправи. Зазвичай його використовують у тренуваннях для розвитку рівноваги, зміцнення м’язів кора, спини і живота. Діаметр гімнастичного м’яча може бути від 40 до 95 см, а маса, яку він може витримати, залежить від матеріалу і коливається від 150 до 300 кг.

Для людей ростом до 150 см ідеально підходить гімнастичний м’яч діаметром 45 см, при зростанні в 155-165 см — м’яч діаметром у 55-65 см і так далі. Для того, щоб підібрати свій варіант, потрібно від зросту в сантиметрах відняти 100, і ви отримаєте приблизний діаметр підходящого для вас гімнастичного м’яча.

Ще один критерій, яким можна користуватися при виборі м’яча, — кут між гомілкою і стегном, коли ви сидите на м’ячі. Він повинен складати від 95 до 110 градусів.

Під час тренування потрібно бути гранично обережним і виконувати тільки ті вправи, у яких ви зможете впевнено утримувати рівновагу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *