Від дочці бандита до видатному вчителю

Перл Арредондо — дочка ватажка злочинного угруповання і дитинство в неї було досить складне. Перші класи вона провела в школі, наповненої такими ж дітьми, як і вона — дітьми бандитів, дуже складних дітей. І вчительський склад змінювався кожен рік, тому знайти людину, яка справді би переживав за дітей і давав їм те, заради чого вони хотіли б ходити до школи і вчитися, знайти було практично неможливо.

Але Перл перевелася в іншу школу, закінчила її не дивлячись на те, що багато вчителів вже давно поставили на неї ярлик «з тебе нічого путнього не вийде», і вступила в університет. А коли вона закінчила його, повернулася в свою школу для того, щоб стати саме таким викладачем, якого їй так не вистачало в школі.

У результаті все це вилилося в абсолютно окрему школу зі своїми правилами і з людьми, які там працюють тому, що так хочуть, а не тому, що більше йти не куди і треба просто пересидіти.

Якщо система не робить того, що потрібно людям, вони її зламують і вибудовують свою систему.

Скільки в моєму класі було дітей з неблагополучних сімей, які закінчили так, як їм казали вчителі?! І не тому, що вони були дурними, а тому, що вони були складними і ніхто не хотів з ними возитися. Деякі викладачі вели себе так, наче вони боялися забруднити про них руки…

Нам би такі школи не завадили. І вчителі такі теж.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *