Від білявки Свєти Букіної не залишилося і сліду: як змінилася Дар’я Сагалова

Роль недалекій блондиночки Свєти Букіної в ситкомі “Щасливі разом” принесла Дарині Сагалової чималу популярність. Актриса кардинально відрізняється від свого екранного образу: сьогодні вона – щаслива мама трьох дітей і вірна дружина. Дурненька Дарину назвати складно: весь вільний час вона проводить зі своїм чоловіком і дітьми.

Сім’я і діти

Протягом декількох років Дарина Сагалова полягає в законному і щасливому шлюбі з бізнесменом Костянтином Масленниковым. З майбутнім чоловіком її познайомив друг Олексій Чадов. Весілля проводилась в суворій секретності в 2011 році. Актриса поділилася інформацією про подію навіть зі своїми колегами.

2 млн км, приблизний обсяг нової батареї для електромобілів від постачальника Тесли
Сотні тисяч років таємничі водойми, ховалися в печерах: нещодавно їх виявили
«Бережіть рідних!»: таксист розповів дівчині історію зі свого життя

У липні 2011 року у пари народилася дочка Єлизавета, а через чотири роки, в кінці липня 2015 року, донька Стефанія. Третя дитина у подружжя з’явився на світ у квітні 2019 року, але і Дарія, і Костянтин досі приховують стать дитини і його ім’я.

Акторську кар’єру Сагалова не кинула: рік тому вона знялася у фільмі “Ульотний екіпаж”, виконавши роль стюардеси. Шанувальники з радістю зустріли її в новому амплуа.

Не пройшло повз їх уваги зміна іміджу актриси: біляві локони канули в минуле, змінившись модельної асиметричної стрижкою. Фанати досі цікавляться, чи повернеться вона до свого старого способу довговолосою блондинки чи залишить все так, як є.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *