В чаті Facebook тепер можна не тільки листуватися, але і грати в шахи

Чи знаєте ви, що в додатку Facebook Messenger існує вбудована можливість проведення шахових партій? Думаю, що ні. Але відправте своєму співрозмовнику повідомлення @fbchess play і переконайтеся в цьому самі!

Так, тепер ви зможете зіграти з будь-яким своїм співрозмовником у шахи прямо в Facebook. Просто виберіть в контактах людину, з якою ви хочете зіграти, та надішліть повідомлення @fbchess play. Прямо в чаті з’явиться мініатюрна дошка зі стандартним розташуванням фігур на момент початку партії. Дана можливість присутня як в мобільному Facebook Messenger, так і в веб-версії.

В чаті Facebook тепер можна не тільки листуватися, але і грати в шахи

Для того щоб зробити хід якої-небудь фігурою, доведеться посилати один одному спеціальні повідомлення. Наприклад, команда @fbchess e4 пересуне білу пішака на дві клітини вперед, а @fbchess с6 змусить кинутися в атаку чорну пішака. Щоб ознайомитися з основними правилами, досить застосувати команду @fbchess help.

В чаті Facebook тепер можна не тільки листуватися, але і грати в шахи

Зверніть увагу, що всі результати ігор зберігаються і ви можете в будь-який момент повернутися до перерваної партії. Можна також дограти розпочату гру з іншим суперником або влаштовувати групові турніри в загальному чаті. Дана можливість, безсумнівно, порадує всіх любителів інтелектуальних розваг взагалі і шахів зокрема. Відмінна можливість перестати вправлятися в словесних баталіях і з’ясувати, хто крутіший по-справжньому!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *