В AppleCare готуються до 10 жовтня, дня релізу iOS 5

В AppleCare готуються до 10 жовтня, дня релізу iOS 5

У той час як сам iPhone 5 залишається міфом до тих пір, поки не буде офіційно анонсований Apple, вихід iOS 5 можна вважати справою практично здійсненним. Адже розробники вже протягом декількох місяців тестують нову версію мобільної операційної системи. До того ж на 23 вересня призначено реліз iOS 5 Golden Master, а це вже практично фінальна збірка.

Крім того, з’явилися дані про те, що для простих користувачів iOS 5 стане доступною 10 жовтня. Саме на це число орієнтують співробітників центру підтримки споживачів AppleCare. Працівники проінформовані, що в цей день, як передбачається, наплив користувачів з питаннями щодо iOS може зрости у вісім разів, повідомляє Apple Insider.

Судячи з тенденції попередніх років, сам iPhone 5 навряд чи надійде в продаж 10 жовтня, адже вихід нової версії iOS ніколи не збігався за числами власне з релізом самого смартфона чергового покоління. У попередні роки мобільна ОС, тоді ще іменована «iPhone Software», випереджала на пару-трійку днів сам іГаджет. Ці припущення підтверджуються і коментарями генерального директора одного з французьких стільникових операторів, Orange, Стефана Річарда (Stephane Richard). Він вважає, що реліз iPhone 5 відбудеться 15 жовтня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *