В «2ГІС» з’явилася карта всієї Росії і пошук товарів в офлайн-магазинах

З часом розробники хочуть запустити маркетплейс з доставкою товарів.

У «2ГІС» з’явилася карта всій Росії. Також через картографічний сервіс тепер можна шукати товари, які продаються в офлайн-магазинах.

Карта Росії відразу завантажена в мобільний додаток, тому пошук працює навіть без інтернету. На карті позначені всі федеральні траси і великі населені пункти, можна отримати довідку про компаніях за межами міст. Є можливість побудувати маршрут між містами і пошукати місця по дорозі.

Пошук товарів працює з магазинами будівельних і оздоблювальних матеріалів, інструментів, сантехники, електротоварів та автомобільних шин, а також з точками продажу підгузників і кави. Скоро розробники додадуть ціни на ліки в аптеках, а пізніше підключать і магазини з інших сфер.

Інформацію про товари публікують самі продавці. Також вона додається з кешбэк-сервісу «Чек», коли користувачі сканувати QR-коди. У «2ГІС» є вже 37 мільйонів товарів 33 тисячах точок. З часом компанія хоче запустити всередині сервісу повноцінний маркетплейс з доставкою.

Карта Росії з’явиться в додатках для iOS і Android в листопаді 2019 року, але вже доступна в тестових версіях для смартфонів і браузерів. Пошук товарів працює в повноцінному мобільної версії і в тестовій браузерною.

Завантажити QR-Code

2ГІС: Офлайн карти і навігатор
Розробник: LLC “DoubleGIS”
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

2ГИС — довідник, карта і навігатор без інтернету
Розробник: DoubleGIS, LLC
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *