Уральської поліції потрібні хакери для злому iPhone. Платять 37000 $

Останнім часом з Apple в Росії пов’язано багато скандальних подій: неутихающая епопея з пам’ятником Джобсу, який вже виставили на аукціон, пропозиції депутатів заборонити iPhone 6 і інші не менш драматичні події, викликані визнанням Тіма Кука. Проте, всіх переплюнула поліція зі Свердловська. Як повідомляє RT, правоохоронці створили відкритий тендер на покупку інструментів для злому Apple-гаджетів.

Будь-яка людина, який надасть та обладнання, що дозволяє зламувати мобільні пристрої Apple, отримає 37000 $.

У коментарі виданню «Комсомольская правда» прес-секретар того самого відділення поліції, Ніна Пелевіна, повідомила що запитувані інструменти потрібні їм для розкриття злочинів:

Якби гаджети Apple використовувалися для вчинення злочинів, то це обладнання могло б допомогти експертам виявити необхідну для слідства інформацію.

При цьому поліція не пояснила, чому серед всіх мобільних пристроїв вони вибрали продукти Apple. Мабуть, американська компанія повинна сприйняти це як комплімент за створення надійного захисту даних.

Всім, хто збирається взяти участь у тендері, доведеться поспішити, оскільки він триватиме до середини грудня. Тоді ж будуть опубліковані та його результати.

via

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *