Ураган тепер не страшний: недовго думаючи, чоловік паркує свій «Смарт» на кухні

Ураган “Доріан” обрушився на східне узбережжя США. Влада оголосила евакуацію, проте багато жителів вважають за краще знаходитися в своїх будинках, незважаючи на незручності у вигляді відключеній електроенергії та іншого.

Сімейство Елдрідж – не виняток.

Всі на кухню!

Ураган обрушився раптово, хоча раптово… Люди були сповіщені про наближення стихії, деякі залишили небезпечні райони. Але тільки не подружжя Елдрідж. Патрік і Джесіка – батьки трьох дітей, власники французького бульдога і машини “Смарт”. Наші герої придумали, як убезпечити все сімейство, благо – дім міцний і надійний.

Загалом, коли ураган обрушився на Флориду, пара сховалася на кухні. Попередньо, Патрік загнав туди свій автомобіль, той помістився на величезній кухні просто ідеально. Добре, що “Смарт” – дуже невелика машинка.

Тут же переживала негода улюблениця сім’ї – собака Іззі. Діти наших героїв зовсім не злякалися бурхливого урагану, молодшим здавалося, що негода – це весело. Чого не скажеш про батьків, розхвильованих за своїх чад, а також – Іззі.

Патрік задоволений, вся сім’я в порядку і машина не пошкоджена, хто знає, що чекало б автомобіль, залишений у гаражі. До речі, гараж виявився пошкодженим, зі слів глави сім’ї. Ось така історія порятунку однієї сім’ї, собаки і машини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *